Rychlá půjčka pro dlužníky

Vzali jste si někdy v minulosti půjčku, dostali jste se během splácení do problémů, takže se vaše platba několikrát zpozdila? Nebo jste jen na konci měsíce neměli dost peněz, abyste zaplatili za energie či za služby telefonního operátora? Kvůli tomu se pravděpodobně i vaše jméno dostalo do registru dlužníků. Pokud zde jednou je, je těžké ho vymazat. Hlavní ale je, že se zápisem ztrácíte šanci na to, abyste si mohli vzít úvěr u banky. Naštěstí je tu rychlá půjčka pro dlužníky, která vám peníze nabízí velmi rychle a bez toho, aby si společnost prověřovala, zda je vaše jméno v registru. Jak půjčku získat?

Rychlá půjčka pro dlužníky má jen 3 podmínky, které splní snad každý

Rychlá půjčka pro dlužníky byla vytvořena jako pomoc ve svízelné finanční situaci a současně jako finanční produkt, který je dostupný pro co nejvíce lidí. Aby to mohla fungovat, stanovila nebankovní společnost pro půjčku jen tyto 3 podmínky:

  • půjčku získá ten, kdo je starší 21 a mladší 85 let
  • žadatel musí být občanem České republiky
  • žadatel nesmí mít u společnosti jinou nesplacenou půjčku

Pokud by jiný úvěr měl, nová rychlá půjčka pro dlužníky mu bude poskytnuta až ve chvíli, kdy předchozí půjčku zaplatí.

Rychlá půjčka pro dlužníky má variabilní nastavení

Rychlá půjčka pro dlužníky má obrovskou výhodu, protože si každý žadatel sám může nastavit částku a také dobu splatnosti. Má tedy šanci získat takovou půjčku, která mu budu vyhovovat a nebude mít problém s jejím splacením.

Pro nové klienty je zcela zdarma

Nebankovní společnost si pro všechny nové žadatele připravila super akci. Jestliže si půjčí 9000 korun a dají 30ti denní splatnost, nebude jim za půjčku účtován poplatek.