Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou tu, aby pomohly lidem řešit finanční problémy. Na finančním trhu jsou od roku 2005. Říká se jim také finské půjčky, protože je jako první začala nabízet jedna velká finská společnost. Stejný princip poskytování půjček už převzalo mnoho společností, takže pokud si chcete vzít tento typ úvěru, je hodně z čeho vybírat. Máme pro vás tip, jak získat peníze z půjčky ihned tak, že za poskytnutí úvěru nebudete platit ani korunu.

Podmínky získání půjčky ihned nejsou přísné

Nebankovní společnosti vytvořily půjčky ihned, aby nabídly peníze i lidem, kteří nemají šanci na zisk úvěru v bance i těm, kdo si potřebují půjčit jen menší obnos peněz. Půjčky ihned většinou využívají také lidé, kteří peníze potřebují co možná v nejkratším termínu. I proto se nebankovní společnost rozhodla, že u půjček stanoví jen mírné podmínky získání. Půjčky ihned jsou navrhnuty tak, že si může půjčit vlastně každý. Nebankovní společnosti stačí, když žadatel prokáže:

  • věk 21 až 85 let
  • že má české státní občanství

Nebankovní společnost si ještě ověří, zda u ní žadatel nemá jiný úvěr. Pokud by jinou půjčku měl, musel by ji nejdříve zaplatit.

Princip získání půjčky ihned je jednoduchý

Jak půjčku získat? V první fázi je třeba si vybrat, jakou sumu a na jak dlouho si půjčíte. Při nastavování parametrů půjčky se vyplatí maximální obezřetnost. Je třeba si dobře vypočítat, jestli bude v žadatelových silách vše včas vrátit. Pokud ne, budou se mu za každý týden počítat penále, které také bude muset zaplatit.

Jak získat peníze bez poplatku?

Nebankovní společnost má dokonce pro všechny, kdo si o půjčku žádají poprvé, připravenu speciální akci. Pokud si nový žadatel půjčí 9000 korun a dá si splatnost na 30 dní, nebude mu za půjčku účtován žádný poplatek.