Půjčky bez registru a poplatku

Banky až do roku 2005 vévodily finančnímu trhu a mohly si se svými klienty dělat de facto cokoliv. Nabízely jim půjčky s vysokými úroky a stanovily si přísné podmínky pro vydání kreditní karty a získání kontokorentu. Vznikla tak situace, že na půjčku či jiný produkt od banky dosáhla jen malá skupina obyvatel. Lidé se kvůli tomu dostávali i do velkých problémů. Situace razantně změnil příchod nebankovních společností, který začaly nabízet v mnohém výhodnějších nebankovní půjčky bez registru a poplatku. Že jste o nich ještě neslyšeli? Máme pro vás jejich základní charakteristiku.

Půjčky bez registru a poplatku nejsou přísné!

Banka si pečlivě vybírá, komu svůj produkt dá a komu ne. Oproti tomu nebankovní společnost tak přísná není. Je dokonce tak benevolentní, že nenahlíží do registru dlužníků. Nevíte, co je registr? Jedná se o sdílený seznam jmen dlužníků. Jména neplatičů mezi sebou sdílí banky, dále také telefonní operátoři, poskytovatelé energií a další firmy. Pro banku je výskyt jména v registru důvodem k odmítnutí žádosti o kartu, půjčku i kontokorent. Půjčky bez registru a poplatku jsou proto pro osoby se záznamem jediným řešením, které jim pomůže vyřešit nouzovou finanční situaci.

Vyřízení půjčky bez registru a poplatku je hračka

Půjčky bez registru a poplatku u lidí bodují i tím, že mají snadný postup vyřízení. Je třeba postupovat takto:

  1. zvolit si sumu
  2. nastavit si dobu splatnosti
  3. vyplnit žádost
  4. nahrát k žádost scan OP
  5. žádost odeslat

S možností prodloužení!

Nebankovní půjčky jsou specifické tím, že mají kratší dobu splatnosti. Právě proto se jich lidé bojí. Není to ale opodstatněné. Jestliže si klient požádá dvakrát o prodloužení, je celková doba splatnosti u nebankovní půjčky 105 dní.