Okamžitá půjčka

Okamžitá půjčka patří mezi nebankovní půjčky. Co se týče oblíbenosti, tak v posledních několika letech poráží kreditní karty i kontokorent. Proč tomu tak je? Okamžitá půjčka totiž funguje jako finanční produkt, který získá většina lidí bez problémů a velmi rychle. Pokud jste se dostali do finanční tísně, nebo prostě jen chcete koupit například nový spotřebič, který mají aktuálně v akci, měli byste vědět, jak si nebankovní půjčku vyřídit. Zvládnete to během několika minut z pohodlí domova.

Okamžitá půjčka a její hlavní výhody

Nejdříve se podíváme na hlavní výhody této půjčky:

  • k jejímu získání nemusíte donést potvrzení o příjmu
  • je neúčelová, takže peníze můžete použít na cokoliv
  • je dostupná online
  • její vyřízení je otázkou asi 15 minut
  • k získání půjčky nepotřebujete ručitele
  • není nutné udávat zástavu
  • můžete si sami nastavit splatnost a také sumu

Okamžitá půjčka a její vyřízení

Půjčku je velmi snadné získat. V první fázi se musíte věnovat výběru sumy a doby splatnosti. Obojí nastavíte na online kalkulátoru. Ten vás také ihned počítá, jaký poplatek za půjčku zaplatíte. V další fázi je třeba vyplnit online žádost. Zadáte do ní jen několik údajů. Musíte si ještě udělat scan obou stran vaší občanky a ten k žádosti nahrát. Dále už stačí jediné kliknutí, kterým žádost odešlete. V této fázi se starost o poskytnutí půjčky přesouvá na nebankovní společnost. Ta žádost posuzuje okamžitě. Výhodou je, že má nepřetržitou pracovní dobu, takže se žádostmi zabývá i v noci.

Pro první žadatele je okamžitá půjčka zdarma

Okamžitá půjčka je nejvíce výhodná pro ty, kdo o ní žádají poprvé. Každý první žadatel si může vzít úvěr na 9000 korun a nastavit si splatnost na 30 dní. Pokud to udělá, nebankovní společnost mu nebude účtovat za půjčení peněz žádný poplatek.