Okamžitá půjčka

Už nějaký ten den chodíte okolo výlohy a chcete si koupit nové kolo či jiné sportovní vybavení? Nebo se vám objevily vrásky na čele, protože se vám rozbila lednice a vy nutně potřebujete novou? Chtíč po nové věci i potřeba koupit nový spotřebič mají společné řešení, které přináší nebankovní Okamžitá půjčka. Jak si o ni požádat, kolik za půjčení peněz zaplatíte a kdy budete mít peníze na účtu? Určitě vás mile překvapí, jak snadno vše může jít!

Okamžitá půjčka a snadná žádost – vyřízeno je asi za 15 minut

Okamžitá půjčka patří mezi věci, které vás potěší tím, jak krásně snadné jsou. Jedná se o nebankovní úvěr, který se vyřizuje online. Jak tedy postupovat?

  1. najděte si na internetu stránky nebankovní společnosti
  2. na kalkulátoru si zvolte dobu splatnosti
  3. kalkulátor použijte také k nastavení částky
  4. přejděte k vyplnění žádost a zadejte do ní všechny povinné údaje
  5. ke kompletní žádosti nahrajte scan občanského průkazu

Nyní už je třeba jen jednou kliknout a žádost bude automaticky odeslána na posouzení. Velkou výhodou je, že společnost pracuje 24 hodin každý den, takže se žádostem věnuje v co možná nejkratším termínu. Proces schvalování je krátký, trvá asi 5 minut.

Okamžitá půjčka nabízí peníze ještě tentýž den

Jestliže bude vaše žádost v pořádku, Okamžitá půjčka vám bude schválena a do 1 minuty vám budou poslány peníze. V tuto chvíli ještě záleží na bance, jak rychle převod zajistí. Může se stát, že se peníze objeví u vás během několika minut, obvykle je to ale druhý den.

Kolik a za kolik?

Maximální výše půjčky je 10 000 korun. Za půjčení se platí poplatek, jeho výše se různí. Záleží na tom, kolik si půjčíte a na jak dlouho.