Nebankovní půjčky ihned na účet

V životě se může přihodit celá řada nečekaných věcí. Může se vám například rozbít bojler, pračka či lednice a vy rychle potřebujete koupit nové. Ve všech případech se jedná o nečekanou investici v řádech několika tisíc korun. Pokud je nemáte, musíte hledat způsob, kde peníze rychle získat. Nabízí se hned 3 řešení, jedno z nich je ale mnohem výhodnější. Ostatní 2 možnosti poráží díky mírným podmínkám a snadnému způsobu vyřízení.

Nebankovní půjčky ihned na účet a další 2 řešení

Na finančním trhu jsou 3 řešení, jak poměrně rychle získat peníze. Jsou to:

  1. kreditní karta
  2. kontokorent
  3. nebankovní půjčky ihned na účet

Kontokorent získáte výhradně u banky, kreditní kartu také u banky a nabízí ji i několik nebankovních společností, třetí možností jsou nebankovní půjčky ihned na účet, které nabízí výhradně nebankovní společnosti. O všechny 3 finanční produkty můžete požádat online, ovšem s dost výraznými rozdíly. Pokud budete žádat o kontokorent, bude banku zajímat váš příjem, banka také bude chtít, abyste u ní měli účet. Kontokorent otevře hlavně těm žadatelům, kteří mají vyšší příjmy a bankovní účet s historií. I pro vydání kreditní karty je třeba někdy doložit potvrzení o příjmu. Výhodou je, že u nebankovní půjčky ihned na účet se nic dokazovat nemusí.

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou určeny i pro problémové klienty

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou určeny i pro:

  • osoby bez stálého příjmu
  • osoby se záznamem v registru dlužníků
  • osoby se záznamem v rejstříku trestů
  • studenty
  • seniory

Kolik nabízí?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou velmi vstřícné. Nabízí částku od 500 do 10 000 korun. Výhodou je variabilní splatnost, nastavuje se v rozmezí 7 až 45 dní.