Krásný zahradní nábytek si pořídíte z nebankovní půjčky

Abyste si mohli na zahradě užívat každou volnou chvilku, musíte investovat do kvalitního zahradního nábytku. Vybírat můžete z několika materiálů. Oblíbené je dřevo, které nabízí odolnost ve spojení s krásným designem. Pokud máte rádi modernu, volte zahradní nábytek z kovu. I plastový nábytek může sloužit dlouho, ale rozhodně je to ten dražší. Obyčejné židle, které se dají sehnat za cca 150 Kč, jsou nekvalitní a rády praskají. Když vám na nákup chybí peníze, jako nejsnadnějši dostupná pomoc se nabízí nebankovní půjčky.

Postup vyřízení nebankovní půjčky

Vyřídit si nebankovní půjčku není nic složitého, vše se odehrává na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Na nich najdete konfigurátor, pomocí kterého si nastavíte sumu a dobu splatnosti. Nastavení je možné v těcho mezích:

  • suma od 500 do 10 000 korun,
  • doba splatnosti od 7 do 45 dní.

Dále už jen vyplníte několik údajů do žádosti. Vyplňuje se například jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, bydliště, číslo občanského průkazu a další. K žádosti je třeba nahrát také scan občanského průkazu. Je to proto, aby si společnost rychle ověřila vámi zadané údaje.

Proč jsou nebankovní půjčky oblíbené?

U lidí bodují hlavně vstřícností, protože nebankovní společnost půjčí každému, kdo:

  • má české státní občanství,
  • je ve věku 21 až 85 let,
  • nemá u ní jinou půjčku.

Bodují také rychlostí, půjčka je schválena do několika minut od odeslání žádosti.

Má různé názvy

Nebankovní půjčka má různé názvy, je to například okamžitá půjčka, půjčka pro dlužníky, půjčka bez registru a poplatků, finská půjčka apod. Vždy se jedná o stejný produkt, který vám pomůže si koupit vše, po čem toužíte. Nebankovní půjčky totiž nejsou účelové.