Finská půjčka

Kdyby tu s námi již 11 let nebyla finská půjčka, mnoho lidí by nemělo šanci získat peníze. Řeč je zejména o těch, kdo mají nízký příjem, o lidech, kteří mají záznam v trestním rejstříku a také o lidech, jejichž jméno bylo dáno do registru dlužníků. Půjčka je tu současně pro všechny, kdo si potřebují rychle půjčit a dobře vědí, že banka jim jen několik tisíc korun neposkytne. Pojďte se seznámit s tím, jak finská půjčka funguje. Bude se vám to hodit, když se dostanete do finanční tísně.

Finská půjčka poráží kreditku i kontokorent

I když se jedná o zcela odlišné produkty, je finská půjčka mnohdy srovnávána s kreditní kartou a také s kontokorentem. Jedná se totiž o dva produkty od banky, díky kterým bylo dříve možné získat menší sumu bez toho, aniž by si žadatel musel vzít půjčku. Lidé si hodně často vyřizovali hlavně kreditní kartu.

Proč je finská půjčka výhodnější?

Velkým lákadlem karty jsou slevy při placení i fakt, že můžete mít neustále finanční rezervu až 50 000 korun. Karta má ale jedno velké riziko. Je to její bezúročné období. Je totiž poměrně krátké a pokud člověk nestihne půjčené peníze vrátit, budou mu na dlužnou částku za každý den rychle naskakovat úroky. I z menšího dluhu se tak může vyklubat dluh, který bude velmi problematické splatit. Právě to je velký rozdíl oproti finské půjčce. Ta má totiž jasně daný termín splatnosti a navíc si klient může požádat o prodloužení termínu.

Kolik finská půjčka nabízí i vám?

Finská půjčka má tuto podobu:

  • nabízí částku 500 až 10 000 korun
  • splatnost je možná až na 105 dní